ORNER

to polska firma, specjalizująca się w produkcji oznakowań w komunikacji wizualnej. Doświadczenie z tworzywami sztucznymi budowaliśmy od 2005roku, z początku wytwarzając lekkie profile architektoniczne. W związku z poszerzającym się na przestrzeni lat parkiem maszynowym oraz zapotrzebowaniem rynku, w 2008r pod odrębną domeną bezreklamacji.pl, rozpoczęliśmy wykonywanie oznakowań wizualnych.

 

Rozwijamy się każdego dnia,

przyjmujemy różne zlecenia, od prostych liter, kasetonów, prezenterów po duże, skomplikowane przestrzenne znaki w technologii LED. Jesteśmy do usług zarówno dla małych firm jak i sieci sklepów.

 

Obecnie stale współpracujemy

z wieloma agencjami reklamowymi, ciesząc się dobrą opinią i stabilną pozycją na rynku. W naszej pracy próbujemy połączyć jakość z przystępną ceną. Tworzymy w oparciu o markowe materiały, nasze produkcje są przemyślane, bo takie rozwiązanie w dłuższej perspektywie okazuje się dla klienta najlepsze. Bacznie obserwujemy rynek i nowe technologie, tak by nasze realizacje zawsze spełniały swoją podstawową rolę – zachwycały.

Z dbałością podchodzimy do każdego zlecenia, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu: